پوسته شرکتی و چند منظوره آویان

Four - پوسته شرکتی و چند منظوره آویان

پوسته چند منظوره ، شرکتی و کاملا فارسی و راست چین وردپرس این بار بصورت رایگان در فروشگاه روکش منتشر شده است ، توجه داشته باشید ابتدا جهت دانلود رایگان محصول باید عضو سایت شده و سپس اقدام به دانلود فرمایید.

پوسته ای چند منظوره برای استفاده در انواع سایت با کاربرد ها و موضوع های فراوان و متنوع و کاملا فارسی سازی و راست چین شده ، بهره گیری شده از فونت های فارسی بدون هیچگونه اشکال یا مورد کاملا بدون مشکل و ایراد

پوسته فوق با توجه به اینکه از صفحه ساز ویژوال کامپرسور پشتیبانی میکند به آسانی میتوانید سایت مورد نظر را به هر حالتی که مد نظر دارید درآورده از عناصبر مختلف استفاده کنید و شکل و ظاهر خود را با توجه به سلیقه خود تغییر دهید حتی بدون یک خط کد نویسی یا یادگیری دانش طراحی وب تنها با گرفتن و رها کردن.

از ویژگی های متمایز دیگر این قالب شرکتی و چند منظوره میتوان به سرعت و حجم مناسب آن اشاره کرد که بی شک موجب جذب کاربر و مشتری خواهد شد.

علاوه بر این میتوانید با پوسته آویان نسبت به راه اندازه فروشگاه اینترنتی نیز اقدام فرمایید زیرا این پوسته به طول کامل با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس فارسی سازگار میباشد و میتوانید تمام نیاز شما برای یک فروشگاه اینترنتی را رفع کند.

 

دانلود رایگان محصول

 

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*