پوسته وردپرس خبری مجله ای مشکات

74380 5bb84565bbe89c4cbfe8391f1 - پوسته وردپرس خبری مجله ای مشکات

قالب مشکات، قالبی اختصاصی و ایرانی برای مجله های خبری و روزنامه های آنلاین است. قالب خبری مشکات یک قالب وردپرس کاملا ایرانی است. این پوسته زیبا و حرفه ای ، برای اولین بار در شهریور ۱۳۹۶ به طور اختصاصی در وب سایت راست چین رونمایی شد.

قالب مشکات، در طراحی و کارایی قالب های خبری وردپرس نوآوری ایجاد کرده است. در صورتی که از دمو این محصول دیدن فرمایید این تفاوت را خواهید دید. اگر از آن دسته وبمسترانی هستید که وسواس زیادی روی طراحی و چینش عناصر در سایت خود دارید قالب مشکات این امکان را براحتی برای شما فراهم می آورد.

ویژگی های قالب خبری مشکات

پنل تنظیمات فوق پیشرفته و مدیریت ساختار برگه های قالب خبری مشکات، این پوسته را بکل از سایر رقبا متمایز کرده است. از طریق پنل مدیریت قالب مشکات، میتوان ساختار رنگبندی پوسته را تغییر داد. همچنین نصب دمو، انتخاب نوع سربرگ(۳ نوع)، پابرگ(۴ نوع)، صفحه داخلی(۴ نوع)، بلاگ(۳ نوع)، آرشیو(۳ نوع) و… را فقط با یک کلیک ماوس انجام دهید.
از دیگر امکانات این پوسته میتوان گالری عکس و فیلم با دو استایل مختلف، امکان نمایش و عدم نمایش جزئیات (ارسال به دوستان، نظرات، برچسب، اشتراک گذاری، لینک کوتاه و…) را نام برد.

صفحه ساز اختصاصی قالب وردپرس مشکات

قابلیتی که مشکات رو چندین گام از سایر رقبا به پیش انداخته استفاده از page builder است. شما با این ابزار میتوانید تمامی عناصر پوسته را با سایز دلخواه در موقعیت مورد نظر خود قرار دهید. این عناصر شامل: ۸ نوع اسلایدر مختلف، بیش از ۱۲ نوع بلاک با نوع نمایش و استایل مختلف، تب بندی، تبلیغات و شورتکدهاست. هیچ محدودیتی برای تعداد استفاده از آنها را ندارید.

امکانات ویژه قالب مشکات

  • مگا منو
  • پشتیبانی از ابزارک ها
  • شورتکد
  • امکانات ویژه مثل اوقات شرعی، نرخ ارز، طلا و سکه،جدول کامل قیمت خودرو، تبلیغات افقی(بدون محدودیت عرض بنر) عمودی و…
  • امکانات خاص از طریق پنل تنظیمات
  • برگه ساز مثل فیلتر بر اساس برچسب، دسته، تاریخ، نویسنده، بیشترین بازدید، بیشترین دیدگاه، تصادفی، صعودی، نزولی و…

 

8615 c2806e43fb449b35f9db2cf4c - پوسته وردپرس خبری مجله ای مشکات

دانلود محصول

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*