پوسته فروشگاهی اختصاصی قطعات خودرو سیاره

61216 e03a5b5a378ac51576b5ef60b - پوسته فروشگاهی اختصاصی قطعات خودرو سیاره

قالب Sayara یک قالب فروشگاهی حرفه ای وردپرسی بسیار انعطاف پذیر می باشد که می تواند به راحتی تمام نیاز های طراح را برای ساخت یک فروشگاه آنلاین برطرف سازد.

معرفی قالب فروشگاهی وردپرس سیاره

 طرح بندی های متفاوت برای صفحه اصلی در اختیار شما خواهد بود و همچنین نیز می توانید بدون محدودیت صفحات منحصر به فرد و بی نظیر را با استفاده از افزونه صفحه ساز المنتور خلق کنید.

9268 eb561d4cf54997fdd8cc854d2 - پوسته فروشگاهی اختصاصی قطعات خودرو سیاره

ویژگی های قالب sayare

قالب فروشگاهی سیاره با قابلیت هایی چون جستجوی پیشرفته، منوی حرفه ای احتمالا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. شما میتوانید با نصب این قالب، فروشگاه اینترنتی خود را در حوزه های فروش قطعات خودرو، موبایل، فروشگاه لوازم خانگی و .. را به سادگی راه اندازی کنید. ظاهر متفاوت این قالب نسبت به سایر قالب های وردپرس و قابلیت سفارشی سازی آن به شما امکان می دهد، پوسته وردپرسی پیش فرض را تغییر داده و یک ظاهر جدید و نو را برای فروشگاه اینترنتی خود بسیازید.

جستجوی محصولات به صورت ایجکس:

قابلیت جستجوی محصولات به صورت ایجکس، می تواند باعث افزایش کاربران سایت شما شود. تنها کافیست نام یک محصول را جستجو کنید تا تمام محصولات آن دسته بندی را بیابید.

مگامنوی حرفه ای:

امروزه در سایت های فروشگاهی داشتن یک مگامنوی حرفه ای و جذاب یک نکته بسیار پراهمیت و کلیدی محسوب میشود. ما با استفاده از افزونه المنتور در قالب سیاره چند نوع مگامنوی جذاب را ایجاد کرده ایم تا کاربر برای پیدا کردن محصول مورد نظر به راحتی از این طریق اقدام کند و با صرف کمترین زمان ممکن به هدف خود برسد.

48631 57229c8f336fb2c7dabe361bd - پوسته فروشگاهی اختصاصی قطعات خودرو سیاره

کاملاً واکنشگرا و موبایل فرندلی:

بخش عمده ای از کاربران وبسایت ها با استفاده از تلفن های همراه و تبلت اقدام به بازدید مینمایند بنابراین بسیار حیاتی و مهم است که بتوانیم این کاربران را در سایت حفظ کنیم و همچنین بتوانیم به تعداد آنها اضافه کنیم. کلیدی ترین مساله در این رابطه واکنشگرایی وبسایت است که با هر اندازه نمایشگر تمامی قابلیت ها را به نمایش بگذاریم. قالب فروشگاهی سیاره کاملاً واکنشگرا و موبایل فرندلی می باشد که نگرانی های طراح را در این خصوص برطرف می سازد. برای اطمینان از این موضوع، پیشنمایش قالب را با تلفن همراه یا تبلت مشاهده نمایید.

استفاده از صفحه ساز المنتور:

تمامی صفحات و بلوک های قالب sayare با استفاده از المنتور طراحی شده است. در حال حاضر این صفحه ساز به عنوان بهترین پلاگین صفحه ساز وردپرس در بین کاربران شناخته شده است. رابط کاربری ساده و تنظیمات استایل المانها به شما امکان سفارشی سازی صفحات را فراهم کرده است.

61875 17e67f5d719033557d820fa53 - پوسته فروشگاهی اختصاصی قطعات خودرو سیاره

قالب sayare فارسی سازی و راست چین شده با استفاده از فونت های استاندارد ایرانی:

ما با توجه به نیازهای کاربران ایرانی اقدام به خرید قانونی قالب فروشگاهی سیاره از تم فارست نمودیم و پس از تایید کارشناسان بخش کنترل کیفی راستچین شروع به فارسی سازی و راستچین کردن قالب با استفاده از فونت های استاندارد ایرانی کردیم و در اختیار کاربران قرار دادیم.

دموی فروشگاهی اختصاصی راستچین:

علاوه بر دموهای اختصاصی قالب sayare که برای فروشگاه های قطعات خودرو هستند، ما با استفاده از افزونه المنتور یک دموی اختصاصی برای فروش انواع محصول نیز برای شما آماده کرده ایم که با استفاده از آن می توانید انواع محصولات را به فروش برسانید. شایان ذکر است که هیچ محدودیتی در ایجاد برگه ها و ساخت دمو های جدید رای شما وجود ندارد و می توانید بدون محدودیت این کار را انجام دهید.

 

37093 a3f2b03901accff601bb3bc01 - پوسته فروشگاهی اختصاصی قطعات خودرو سیاره

ویژگی های برجسته قالب فروشگاهی sayare

طرح بندی های متفاوت برای صفحه اصلی
صفحه ساز محبوب المنتور
کاملاً واکنشگرا و موبایل فرندلی
ارائه شده با آخرین نسخه وردپرس
سازگاری کامل با افزونه wpml برای ساخت سایت های چندزبانه
راست چین شده و فارسی سازی استاندارد
کدنویسی تمیز
مگامنو های حرفه ای ساخته شده با المنتور
دارای بسته نصب آسان
سازگار با انواع مرورگر
جستجوی محصولات به صورت ایجکس
پنل اختصاصی تنظیمات قالب
فریم ورک ریداکس
سازگار با فرم تماس ۷
طرح بندی جعبه ای و تمام عرض برای برگه ها
تنظیمات رنگ نامحدود
سرعت بارگذاری بسیار بالا
فونت های استاندارد ایرانی
فارسی سازی فرانت اند و بک اند
صفحه سوالات متداول
سئو فرندلی
بوت استرپ ۴
بروزرسانی رایگان مادام العمر
پشتیبانی ۲۴ ساعته

سیاره دارای یک قالب فروش قطعات خودرو حرفه ای است، که به زیبایی ساخته شده است. علاوه بر این سایر دموها نیز بر اساس تجربه کاربری و با طراحی جذاب در دسترس کاربران وردپرس قرار گرفته است.

 

دانلود محصول

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*